LTV Neer Tennisclub Neer

 

 

 

 

 

Agenda

April  Mei  Juni  Juli  Augustus  September  Oktober  November 

zo 1-apr    
ma 2-apr Oranje competitie uit
    Rood competitie 09:00-12:00u
di 3-apr    
wo 4-apr    
do 5-apr    
vr 6-apr Competitie 19:00-23:00u
za 7-apr Competitie 13:00-19:00u
zo 8-apr Spellendag Jeugd  12:00-18:00u
ma 9-apr    
di 10-apr Competitie geen teams thuis
wo 11-apr    
do 12-apr    
vr 13-apr Competitie 19:00-23:00u
za 14-apr Competitie geen teams thuis
zo 15-apr   09:00-13:00u
ma 16-apr   09:00-13:00u
di 17-apr Competitie 09:30-13:00u
wo 18-apr    
do 19-apr    
vr 20-apr Competitie 19:00-23:00u
za 21-apr Competitie 13:00-19:00u
zo 22-apr Algemene ledenvergadering/Brunch/Toernooi 11:00-19:00u
ma 23-apr    
di 24-apr Competitie geen teams thuis
wo 25-apr    
do 26-apr    
vr 27-apr    
za 28-apr Competitie 13:00-19:00u
zo 29-apr       
ma 30-apr    
di 1-mei Competitie geen teams thuis
wo 2-mei    
do 3-mei    
vr 4-mei Competitie 19:00-23:00u
za 5-mei Competitie geen teams thuis
zo 6-mei   09:00-13:00u
ma 7-mei    
di 8-mei Competitie 09:30-13:00u
wo 9-mei    
do 10-mei    
vr 11-mei Competitie 19:00-23:00u
za 12-mei Competitie 13:00-19:00u
zo 13-mei    
ma 14-mei    
di 15-mei Competitie 09:30-13:00u
wo 16-mei    
do 17-mei Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 18-mei Competitie 19:00-23:00u
za 19-mei Competitie 13:00-19:00u
zo 20-mei   09:00-13:00u
ma 21-mei    
di 22-mei Competitie geen teams thuis
wo 23-mei    
do 24-mei    
vr 25-mei Competitie 19:00-23:00u
za 26-mei Competitie geen teams thuis
zo 27-mei   09:00-13:00u
ma 28-mei    
di 29-mei Competitie 09:30-13:00u
wo 30-mei    
do 31-mei Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 1-jun Competitie 19:00-23:00u
za 2-jun Competitie geen teams thuis
zo 3-jun    
ma 4-jun    
di 5-jun    
wo 6-jun    
do 7-jun Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 8-jun    
za 9-jun    
zo 10-jun Competitie afsluiting 13:00-20:00u
    Oranje, Rood competitie geen teams thuis
ma 11-jun    
di 12-jun    
wo 13-jun    
do 14-jun Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 15-jun    
za 16-jun Invitatietoernooi 10:00-23:00u
zo 17-jun Oranje, Rood competitie geen teams thuis
ma 18-jun    
di 19-jun    
wo 20-jun    
do 21-jun Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 22-jun    
za 23-jun Uitwisseling veteranen RKSVN 15:00-23:00u
zo 24-jun Clubkampioenschappen jeugd n.n.b
    Oranje competitie 08:30-12:00u
    Rood competitie uit
ma 25-jun    
di 26-jun    
wo 27-jun    
do 28-jun Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 29-jun    
za 30-jun Ladies Day 11:00-20:00u
zo 1-jul Oranje competitie geen teams thuis
    Rood competitie 09:00-12:00u
ma 2-jul    
di 3-jul    
wo 4-jul    
do 5-jul Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 6-jul    
za 7-jul    
zo 8-jul    
ma 9-jul    
di 10-jul    
wo 11-jul    
do 12-jul Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 13-jul    
za 14-jul    
zo 15-jul    
ma 16-jul    
di 17-jul    
wo 18-jul    
do 19-jul Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 20-jul    
za 21-jul    
zo 22-jul    
ma 23-jul    
di 24-jul    
wo 25-jul    
do 26-jul Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 27-jul    
za 28-jul    
zo 29-jul    
ma 30-jul Vakantie  
di 31-jul Vakantie  
wo 1-aug Vakantie  
do 2-aug Vakantie  
vr 3-aug Vakantie  
za 4-aug Vakantie  
zo 5-aug Vakantie  
ma 6-aug Vakantie  
di 7-aug Vakantie  
wo 8-aug Vakantie  
do 9-aug Vakantie  
vr 10-aug Vakantie  
za 11-aug Vakantie  
zo 12-aug Vakantie  
ma 13-aug Vakantie  
di 14-aug Vakantie  
wo 15-aug Vakantie  
do 16-aug Vakantie  
vr 17-aug Vakantie  
za 18-aug Kip Kuiken toernooi n.n.b
zo 19-aug    
ma 20-aug    
di 21-aug    
wo 22-aug    
do 23-aug Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 24-aug    
za 25-aug    
zo 26-aug Kermistoernooi 10:00-22:00u
ma 27-aug Kermistoernooi 19:00-23:00u
di 28-aug Kermistoernooi 19:00-23:00u
wo 29-aug Kermistoernooi 19:00-23:00u
do 30-aug Kermistoernooi 19:00-23:00u
vr 31-aug Kermistoernooi (feestavond) 19:00-23:00u
za 1-sep Kermistoernooi 09:00-18:00u
zo 2-sep    
ma 3-sep    
di 4-sep    
wo 5-sep    
do 6-sep Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 7-sep    
za 8-sep    
zo 9-sep    
ma 10-sep    
di 11-sep    
wo 12-sep    
do 13-sep Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 14-sep Competitie 19:00-23:00u
za 15-sep Competitie 13:00-19:00u
zo 16-sep    
ma 17-sep    
di 18-sep    
wo 19-sep    
do 20-sep Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 21-sep Competitie 19:00-23:00u
za 22-sep Competitie 13:00-19:00u
zo 23-sep    
ma 24-sep    
di 25-sep    
wo 26-sep    
do 27-sep Mixeddubbel 19:30-21:30u
vr 28-sep Competitie 19:00-23:00u
za 29-sep Competitie 13:00-19:00u
zo 30-sep    
ma 1-okt    
di 2-okt    
wo 3-okt    
do 4-okt    
vr 5-okt Competitie 19:00-23:00u
za 6-okt Competitie 13:00-19:00u
zo 7-okt    
ma 8-okt    
di 9-okt    
wo 10-okt    
do 11-okt    
vr 12-okt Competitie 19:00-23:00u
za 13-okt Competitie 13:00-19:00u
zo 14-okt    
ma 15-okt    
di 16-okt    
wo 17-okt Afsluitingsactiviteit Jeugd met overnachting n.n.b
do 18-okt    
vr 19-okt Competitie 19:00-23:00u
za 20-okt Competitie 13:00-19:00u
zo 21-okt    
ma 22-okt    
di 23-okt    
wo 24-okt    
do 25-okt    
vr 26-okt Competitie 19:00-23:00u
za 27-okt Competitie 13:00-19:00u
zo 28-okt    
ma 29-okt    
di 30-okt    
wo 31-okt    
do 1-nov    
vr 2-nov    
za 3-nov    
zo 4-nov    
ma 5-nov    
di 6-nov    
wo 7-nov    
do 8-nov    
vr 9-nov    
za 10-nov    
zo 11-nov    
ma 12-nov    
di 13-nov    
wo 14-nov    
do 15-nov    
vr 16-nov    
za 17-nov    
zo 18-nov    
ma 19-nov    
di 20-nov    
wo 21-nov    
do 22-nov    
vr 23-nov    
za 24-nov    
zo 25-nov    
ma 26-nov    
di 27-nov    
wo 28-nov    
do 29-nov    

 

Privacyverklaring